سلام، دانشگاه خوارزمی تهران - کارشناسی ارشد برنامه ریزی گردشگری:

درباره دانشگاه
پردیس تهران این دانشگاه در رشته‌های علوم انسانی در حال ساخت و سازهای ساختمانی و عمرانی هست و مکان فعلی کمی مناسب کلاس درس نیست. اتاق اساتید عمدتا مشترک است و اتاق مستقلی وجود ندارد. اما جدا از این مباحث دسترسی این پردیس به مناطق مورد نیاز دانشجوها عالی هست.

درباره خوابگاه
برای خوابگاه‌ها هم تلاش زیادی صورت گرفته که برای دانشجو شرایط خوبی رو فراهم کنند اما در حال حاضر ظرفیت اکثر اتاق‌ها هشت یا ده نفره هست.

درباره استادان
استادان این رشته از لحاظ تئوری بسیار مهارت دارند و سطح سواد بالایی دارند اما توصیه می‌کنم در کنار دانشگاه حتما از کلاس‌ها و کارگاه‌های بیرون که به‌صورت عملی مباحث گردشگری را به شما یاد می‌دهند بهره ببرید.

جو دانشگاه
درمورد جو دانشگاه این رو باید بگم که فعلا ساختمان چندان هیجان برانگیز نیست که حس خوبی رو به دانشجوانتقال بده اما رابطه اساتید با دانشجویان بسیار خوب هست ودانشجوهای این دانشگاه اصولا دانشجوهای رقیب پذیر و رقابت جویی هستند و برای بهتر شدن خودشون و مقطع بعدیشون تلاش زیادی می‌کنند.

امکانات
امکانات این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه‌های تهران کمی دلسرد کننده است و چون در حال ساخت و ساز برای ساختمان جدید هستند کمی محیط پر سرو صدا و کوچک هست.

توصیه به دانش آموزان
در کل اگر تهرانی هستید و سطح اساتید براتون مهمه این دانشگاه رو بهتون پیشنهاد می‌کنم. اگر شهرستانی هستید این دانشگاه با امکانات فعلی که داره ممکنه موجب دلسردی شما بشه اما واقعا کارمندان و اساتید و مخصوصا مسئولین آموزش فوق العاده ای داره، درکل برای ۲ سال ارشد توصیه میشه 

 


0