Loading...

درباره دانشگاه
دانشگاه سمنان در کیلومتر 5 جاده سمنان دامغان واقع شده و با توجه به گستره آن می توان از آن به عنوان یک شهرک دانشگاهی نام برد. برگزاری کلاس ها سر ساعت و نظم است.

امکانات دانشگاه
این دانشگاه از چندین پارکینگ بزرگ سود می برد و دارای یک مهمانسرای بزرگ و مدرن است که پذیرای تعداد کثیری از دانشجویان بوده اما کمی نسبت به سیستم تهویه و نظافت آن کم لطفی می شود.

درباره استادان
اساتید دلسوز و فوق العاده ای در آنجا مشغول به تدریس هستند که هم موجب جو علمی مناسب و همین طور فضای صمیمی بین دانشجویان و اساتید گشته است.
مدیر گروه روانشناسی خانم دکتر معاضدیان عالم، منصف، دلسوز و مهربان یاریگر دانشجویان در امور آنهاست، از اساتید مهم دانشگاه می‌توان از دکتر مکوند ، دکتر رحیمیان ، جناب اسد زاده و استاد مهری نژاد نام برد که از وزنه های علم روانشناسی محسوب می گردند.

نیازها
متاسفانه از کمبود های دانشگاه می توان از نبود سایبان برای خودرو ها و همینطور دانشجویان در محوطه و نبود فضای پذیرایی در دانشگاه بالاخص آبخوری نام برد. رستوران و بوفه ای که پذیرای دانشجویان است از دانشکده ها دور است.

رشته روانشناسی
در آخر در ثنای رشته روانشناسی می گویم که علم روانشناسی بالاترین علم ها است، چرا که همانطور که به مطالعه رفتار و فرآیندهای عالی هر انسان می پردازد در علوم دیگر هم بی تاثیر نیست. یک سیاستمدار ، ورزشکار ، مهندس، دکتر، کارگر و هر انسان در جامعه با سلامت روان بالاتر حتما فرد مفیدتری از همتای خود با بهداشت و سلامت پایین تر خواهد بود.
و من الله توفیق


0