در ابتدا باید بگم دانشگاه خاتم سرمایه گذارانش جزو افراد سرشناس کشور هستند دکتر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی، یا دکتر مجید قاسمی رییس بانک مرکزی و رییس فعلی بانک پاسارگاد و رییس هیات مدیره شرکت فناپ که خودش چندین شرکت زیرمجموعه دارد و ایشون رییس دانشگاه خاتم هستند.

درباره استادان
من در رشته مهندسی کامپیوتر گروه نرم افزار هستم که بیشتر مسئولیت این گروه به همراه گروه هوش مصنوعی به عهده جناب آقای دکتر بابک مجیدی هست که واقعا همانند اساتید خارج از کشور به دانشجویانشون بها میدن و پیگیر کارهای پژوهشی آنها هستند و دو استاد دیگر آقای پروفسور موقر دروس ارزیابی و کارایی سیستم ها و درستی یابی سیستم های واکنشی رو عهده دار هستند و یک دانشجوی دکتری دارند به عنوان دستیار که در حل تمرین و مطالب دیگری که درس ها را پوشش بهتری دهند به دانشجویان کمک می‌کنند و استاد دیگر گروه نرم افزار آقای دکتر سید حسن میریان که دروس آزمون نرم افزار و مهندسی نرم افزار پیشرفته رو بر عهده دارند.

دو درس دیگر سیستم های تصمیم یار با داده کاوی نیز توسط خود استاد مجیدی ارایه می‌شود. اساتید گروه فوق العاده از لحاظ علمی در سطح بالا هستند البته در حوزه کاری خودشون و بنده در ترم یک و دو واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم و در گروه هوش مصنوعی پروفسور کیوان ناوی و دکتر منظوری دروس منطق فازی و پردازش تصویر رو عهده دار هستند.

امکانات
یک آزمایشگاه هم دکتر مجیدی دارند که به گفته خودشون سال 90 حدود 1.5 میلیارد تومن بابت تجهیزش که شامل حدودا 7 کامپیوتر پر قدرت برای کارهای تحلیل داده و همچنین لوازم مصرفی در روبات ها رو هزینه کرده دانشگاه و در کل دانشگاه خوبی هست، فقط سلف یه بوفه داره که همچین غذای گرم و خوبی نداره و بدی دیگر دانشگاه خودش خوابگاه نداره و خیلی شاید برای افراد غیر بومی راحت نباشه.

تردد به دانشگاه
در آخر مسیر های دسترسی به دانشگاه خیلی راحت هست اگر خودتون رو به میدان ونک برسونین 10 دقیقه بیشتر تا خود دانشگاه راهی نخواهید داشت.

در ضمن به غیر از گروه مالی دانشگاه در تمامی رشته ها فقط کارشناسی ارشد را پذیرش دارد و چند رشته دیگر در دکتری و کارشناسی در گروه مهندسی کامپیوتر نداریم.


0