سلام، من ورودی 97 مقطع کارشناسی دانشگاه صنعتی اصفهان هستم.

درباره خوابگاه
اوایل از خوابگاه به خصوص خوابگاه الغدیر خیلی تعاریف خوبی نبود، ولی وقتی خودم وارد این محیط شدم خیلی زود با محیطش کنار اومدم و دیدم بد که نیست هیچ خیلی هم محیط سالم و جالبی داره امکاناتشم نسبت به خیلی از خوابگاهای دوستانم در دانشگاه های دیگه بهتره اتاق های بزرگ و دل باز میز مطالعه برای هر نفر کمد اختصاصی و یخچال و بالکن ورودی خوابگاهم ایستگاه اتوبوس هست که همه دانشگاه امکان دسترسی میده.

تردد به دانشگاه
دانشگاه بیشتر نزدیک خمینی شهره ولی برای رفت و آمد به اصفهان اصلا مشکلی وجود نداره چون هر بیست دقیقه یه اتوبوس از دانشگاه به اصفهان میره و داخل خود دانشگاه هم آژانس هست و تمام کلاس ها هم داخل دانشگاه برگزار میشه یا در دانشکده ها یا تالارها که هردو کاملا فضای مناسبی برای آموزش دارند.

ارتباط با مسئولین دانشگاه و مردم
ارتباط با مردم شهر و دانشگاه خیلی سخت نیست با گذشت مدت زمان کوتاهی با محیط آشنا می‌شید و احساس غریبی نمی‌کنید.

امکانات
امکانات علمی خیلی خوبی داره انواع آزمایشگاه های مجهز که در ظول ترم استفاده میشه و کلاس های فوق برنامه بسیار زیاد و کاربردی در هر زمینه ای و استادان خوب کشور.

امکانات تفریحی زیاد مثل سالن های ورزشی و استخر بدن سازی برای آقایان و بانوان و همچنین تفریحاتی مثل گیم نت و بیلیارد برای آقایان.

فعالیت‌های دانشجویی
دانشگاه دارای کانون های فرهنگی بسیار مثل کانون موسیقی، فیلم و عکس، تئاتر، هلال احمر و کانون آریا که مسئولیت برگزاری جشن های باشکوهی داره و کانون های بسیار دیگری که هر سلیقه ای را به خودش جذب می‌کنه.

در آخر هم به نظرم اگر تو تهران و دانشگاه های تاپش نمیخواید درس بخونید بدون شک این دانشگاه فوق العادس چون هیچ چیزی از دانشگاه های تهران کم نداره بلکه خیلی جاها ازشون جلو تر هم هس به نظرم تجربه تحصیل تو همچین دانشگاهی و زندگی خوابگاهی را از دست ندید. موفق باشید


0