سلام، من سال 90 بعد از تمام کردن دوره لیسانس در دانشگاه آزاد قزوین دفتر سربازی رو گرفتم و رفتم برای خدمت سربازی. سال دوم خدمت سربازی برای کنکور کارشناسی ارشد تلاش کردم و سال92 در دانشگاه آزاد قزوین قبول شدم.

امکانات
بدون شک دانشگاه آزاد قزوین جزء به روزترین دانشگاه‌های کشور محسوب می‌شه. محیط دانشگاه و امکانات آن از جمله زمین تنیس و استخر و خوابگاه و مراکز پژوهشی از جمله مرکز علم و فناوری که شامل تیم‌های پژوهشی مکاترونیک- روباتیک - بتن و سازه‌های خاص در ایران بهترین هستن.

درباره استادان
در دوره ما اساتید با سوادی حضور داشتن که متاسفانه خیلی از آن‌ها به خارج از کشور مهاجرت کردن ولی همچنان از لحاظ سطح علمی اساتید بسیار قوی حضور دارن که اکثراً جزء شورای عالی نظام مهندسی استان قزوین، تهران و پژوهشگاه زلزله هستند و از نویسندگان کتاب‌های نظام مهندسی ساختمان هستند.

تجربه و خاطره از دانشگاه
من چون پایان نامه ام از نوع آزمایشگاهی بود به مدت 1سال و نیم در مرکز تحقیقات بتن دانشگاه فعالیت کردم که پر از خاطره‌های مثبت و منفی برام بود. هنوز هم دوست دارم در مقطع دکتری در اون دانشگاه قبول شم و بازم برم آزمایشگاه کلی بتن درست کنم و بتونم یه ایده نو بسازم و کلی سختی بکشم با اینکه هر روز از تهران تا قزوین رو رانندگی کنی و عصر برگردی واقعا دوران سختیه !


0