دانشجوی دوره دکتری مهندسی برق مخابرات - میدان دانشگاه صنعتی بابل هستم، که دوره کارشناسی ارشد خود را نیز در این دانشگاه گذرانده ام.

جو دانشگاه
جو دانشگاه صنعتی بابل جوی پویا، گرم و صمیمی است. دانشگاهی با فضای عالی، سر سبز و دانشجویانی فعال در زمینه های علمی، فرهنگی و
 ...

ارتباطات در دانشکده
ارتباط دانشجویان و اساتید بسیار نزدیک و صمیمی است. به خصوص در مقطع تحصیلات تکمیلی که حتی همکاری های کاری هم میان دانشجویان و اساتید وجود دارد
.

درباره دانشکده
فضاهای آموزشی
 و تحقیقاتی دانشکده، مشتمل بر سه ساختمان است. ساختمان شماره ۱، ساختمان اداری و ساختمان آزمایشگاه ها.

محل برگزاری کلاس‌ها
کلاس های آموزشی (اعم از کارشناسی و تحصیلات تکمیلی) همگی در ساختمان شماره ۱ دانشکده که نزدیک درب اصلی دانشگاه قرار دارد، تشکیل می شوند. علاوه براین، این ساختمان شامل اتاق برخی از اساتید دانشکده، فضاهای آزمایشگاهی و گروه‌های پژوهشی، دفتر گروه های دانشجویی، سالن امتحانات و .. نیز هست.
از طرف دیگر اتاق ریاست دانشکده، اتاق غالب اساتید دانشکده، دفتر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشکده در طبقه اول ساختمان مرکزی دانشگاه واقع است. در نهایت برخی از آزمایشگاه های دانشکده، مانند آزمایشگاه عایق و فشار قوی، آزمایشگاه ماشین های الکتریکی، آزمایشگاه آنتن، آزمایشگاه الکترونیک صنعتی و ... در ساختمان ضلع جنوبی ساختمان شماره
 ۱ دانشکده واقع است.

امکانات
امکانات دانشگاه در حد متوسط و یا حتی متوسط به بالا است که این امر بستگی به رشته تحصیلی دارد.
وجود تجهیزات بیشتر آزمایشگاهی بیشترین نیاز هر دانشکده است، که دانشکده های دانشگاه صنعتی بابل نیز از این امر مستثنی نیست.

انجمن ها و کانون های فعال دانشجویی
انجمن علمی مهندسی برق، کانون ریحانه، فیلم و تئاتر، قرآن و عترت، محیط زیست، محبان المهدی عج، هنر، کوهنوردی برادران، کوهنوردی خواهران، کانون کتاب و اندیشه، کانون امداد و هلال احمر، امر به معروف و نهی از منکر و خیریه مرحوم نوشیوانی.

درباره استادان
اساتید مطرحی در دانشکده حضور دارند که در گروه مخابرات می‌توان به دکتر آقاگل زاده (درجه استاد تمام)، دکتر ابراهیم زاده(درجه استاد تمام) و دکتر ذاکری (درجه دانشیار) اشاره کرد که به صورت شرکت های دانش بنیاد در زمینه های مخابراتی فعالیت می‌کنند.


0