من از سال 1393-2014، وارد این دانشگاه شدم.

درباره خوابگاه
همون اول وارد خوابگاه شدم، خیلی راحت بهمون خوابگاه دادند. ما دکتری های عمومی رو معادل کارشناسی ارشد (تحصیلات تکمیلی) در نظر گرفتند و به ما خوابگاه خوبی دادند.
امکانات خوابگاه راضی کننده بود، البته کمی کمبود فضا احساس می‌شد (یک اتاق 16 متری برای 4 نفر!) اما در کل سایر امکانات رفاهی قابل قبول بود.
خوابگاه ما پسرا تو شهر بود (دانشگاه خارج شهره، 5 کیلومتری جاده تهران-خرم آباد) و مشکلی با رفت و آمد و خرید نداشتیم، تا 12 شب هم باید برمی‌گشتیم خوابگاه (که برای ما پسرا خیلی خوب بود). اما در مورد دخترا، خوابگاهشون تو دانشگاه بود و آخرین سرویس از شهر به سمت خوابگاهشون ساعت 7-8 شب بود، اگه به اون سرویس نمی‌رسیدند، غیبت می‌خوردند و به اولیاشون اطلاع می‌دادند که برای دخترا به نظرم اینقدر سخت گیری خوبه.

ارتباط با مردم شهر و مسئولان دانشگاه
مردم خونگرم و مهربونی دارد و من با خیلیاشون دوست شدم، حتی تور (آخر هفته ها) که میریم، با دوستان خرم آبادیم بیشتر میرم گردش تا هم ورودی ها.
مسئولان دانشگاه هم خوبن، مهربون و خوش برخورد و فقط یه ذره کند کار می‌کنند و (اگه آشنا باشی یا لر باشی یا...) خیلی هواتو دارند، در غیر اینصورت معمولی باهات برخورد می‌کنند.

امکانات
امکانات آزمایشگاهی دانشکده دامپزشکی واقعا کافی بود (حتی ما HPLC داشتیم که تو خیلی از دانشگاه ها ندارن!)، آزمایشگاه مرکزی هم که یکی از آزمایشگاه های مجهز ایرانه. بحث عملی، کیس کم بود مخصوصاً دام کوچک، اما دام بزرگ روزی 10 تا کیس رو راحت داشتیم (امکانات بیمارستان هم قابل قبول، حتی فراتر از اونه، دستگاه بیهوشی استنشاقی داریم و ...).
هر هفته دانشجوها (دختر و پسر) میبرن استخر، مراسم های مختلفی تو آمفی تئاترها برگزار می‌شه که بعضیاش خیلی خوبن و من واقعا راضیم از این بابت.

رشته شیمی دانشگاه لرستان واقعا قویه. دانشکده علوم پایه تمیز و شیکی داریم، امکانات آزمایشگاهی هم واقعا خوبه. رشته دامپزشکی هم کسی کم نمیبینه (الان، ما که الان سال پنجمیم، کمبود ها رو دیدیم و الان خیلیاش رفع شدند)

فعالیت‌های دانشجویی
فعالیت های جانبی هم خیلی پر رنگه اما من خودمو وارد این وادی ها نکردم. بیشتر درس می‌خونم و تفریح خارج دانشگاه.

توصیه برای انتخاب دانشگاه
دانشگاه خوبیه، هم مناظر طبیعیه فوق العاده ای داره و آخر هفته ها خیلی خوش می‌گذره، در طول هفته هم که میرین دانشگاه، اساتید خوب و با سوادی داره (حداقل در رشته دامپزشکی) و چیزی یاد می‌گیرین و بی سواد از تحصیل فارغ نمی‌شین. البته بخش عمده ای از باسواد یا بی سواد بودن (ماندن) دانشجو به خود دانشجو مربوطه نه استادش! خلاصه خوب جایی دارم تحصیل می‌کنم.


0