من دانشجوي كارشناسي ارشد ترم سوم رشته روابط بين الملل هستم. اين رشته به نظر من خيلي جذاب و به روز هستش و تمامي مسايل از سياست و ديپلماسي و افكار عمومي در ان وجود دارد و اگر كسی واقعا به سياست و دنبال كردن مسايل روز علاقه مند هستش من اين رشته را به شدت توصیه میکنم

جو دانشکده
خودم در دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب درس میخونم. جو كلاس هم از همكلاسیها و هم اساتيد بسيار پويا و همپاي هست. علاوه بر توضيح اساتيد راجع به دروس، دانشجويان هم فرصتي براي بيان و ارايه نظرات و همچنين تحقيقات خود دارند.

محل برگزاری کلاس ها
كلاس‌هاي ما در مجتمع وليعصر خيابان دماوند جنب بيمارستان بوعلي تشكيل مي‌شود.

امکانات
به نظر من از لحاظ امكانات، تخته هوشمند و وسايل تهويه كمبود دارن. مثلا تخته هوشمند يا مثلا همه كلاس ها ویدئو پرژکتور نداره و كلاس ها در سطح شخصيت دانشجويان كه در اين مقطع تحصيل مي‌كنند نيست. بايد بيشتر به وسايل و امكانات به روز مجهز باشند.

ارتباط با مسئولین
از لحاظ ارتباط با مديران و مسول بسيار عالي و پيگير هستند. مخصوصا مدير گروه ما خانم دكتر كشيشيان که واقعا خودشون رو مسول كارهاي دانشجو می دونند و پيگير هستند.

درباره استادان
اساتيد دانشگاه هم از جناب آقاي دكتر توحيد فام و دكتر خداوردي بسيار بايد تشكر كرد كه دانشجو در كلاس‌هاي آن‌ها نهایت بهره را از اطلاعات و دانش و برخورد خوبشان مي‌برد.

توصیه برای انتخاب رشته
و در اخر به هر كسي كه مسايل روز و سياست را دوست دارد من اين رشته را توصيه مي‌كنم.
 
با تشكر

 

 


0