من دانشجوي كارشناسي ارشد ترم سوم رشته روابط بين الملل هستم.

توصیه برای انتخاب رشته
اين رشته به نظر من خيلي جذاب و به روز هست و تمامي مسايل راجع به سياست و ديپلماسي و افكار عمومي در آن وجود دارد و اگر كسي واقعا به سياست و دنبال كردن مسايل روز علاقه مند هست من اين رشته را به شدت توصيه مي كنم.

جو دانشکده
جو كلاس هم از همكلاسي ها و هم اساتيد بسيار پويا و همپاي هست و علاوه بر توضيح اساتيد راجع به دروس دانشجويان هم فرصتي براي بيان و ارايه نظرات و همچنين تحقيقات خود دارند .

محل برگزاری کلاس‌ها
كلاس هاي ما در مجتمع وليعصر خيابان دماوند جنب بيمارستان بوعلي تشكيل مي‌شود.

امکانات
 به نظر من از لحاظ امكانات تخته هوشمند و وسايل تهويه كمبود دارن مثلا تخته هوشمند يا مثلا همه كلاس ها ویدئو پرژکتور نداره و كلاس ها در شخصيت دانشجويان كه در اين مقطع تحصيل مي كنند نيست و بايد بيشتر به وسايل و امكانات به روز مجهز باشند.

ارتباط با مسئولان
از لحاظ ارتباط با مديران و مسئولان بسيار عالي و پيگير هستند مخصوصا مدير گروه ما خانم دكتر كشيشيان و واقعا خودشون رو مسئول كارهاي دانشجو و پيگير هستند.

درباره استادان
اساتيد دانشگاه هم از جناب آقاي دكتر توحيد فام و دكتر خداوردي بسيار بايد تشكر كرد كه در كلاس‌هاي آن‌ها نهايت بهره را دانشجو مي بره از اطلاعات و دانش و برخورد خوبشان و در آخر هر كسي كه مسايل روز و سياست را دوست دارد من اين رشته را توصيه می كنم. 


0