با سلام، من از سال 1392 تا سال کنونی (1398) در مقاطع لیسانس و فوق تو این دانشگاه تحصیل کردم. تقریبا هشت سال رو اونجا گذروندم.

درباره خوابگاه
اول از همه از وضعیت بچه های خوابگاهی بگم که برای کارشناسی خوابگاها عموما مختلفه ولی با یک اتوبوس که برای خود دانشگاس راحت میاین دم پردیس مورد نظرتون (اگر توی پردیس مرکزی نباشه دانشکدتون) و برای بچه های ارشد که نونشون تو روغنه خوابگاهشون تو کوی دانشگاه هستش که امکاناتش تکمیله نسبت به خوابگاه های دیگ و حدودا 5 دقیقه تا پردیس فنی فاصله داره!!!

تردد به دانشگاه
دانشگاه در مرکز شهر واقع است که به همین دلیل نسبتا دارای وسایل نقلیه بیشتر و عبور و مرور به نقاط مختلف راحت تر هست و بسته به رشتتون ممکنه پردیس دانشکدتون جاش فرق بکنه که بازهم همشون کنار همند تقریبا (توی یک خیابون هستند.)

ارتباط با مردم و مسئولین
بین مردم شهر هم زیاد کسی کاری به کار کسی نداره همه زندگی خودشون رو می‌کنند ولی خب توی دانشگاه بدون توجه به رشته صمیمیت و حس خوب باحالی بین بچه هاست. کادر اداری هم برخی کارا رو برات زود راه می‌ندازند بعضی هم مثل بقیه جاها طولش میدن که فدا سرتون
:))

امکانات
سایت ها و آزمایشگاه ها و کارگاه های دانشگاه تهران عموما همه تکمیل اند اگر نیاز به ابزاری هم باشه با استاد مربوطه صحبت می‌کنی و نامشو میزنی که بری دنبالش ( یک مقدار وقت گیره ولی خب دستگاه و ابزار جدید باید تایید بشه بالاخره)

باشگاه، زمین فوتبال، استخر و ..... جزو امکانات تفریحی دانشگاه هستش. قیمت های بوفه ها و رستوران ها و زیراکس دانشکده ها همه دانشجوییه:))

فعالیت‌های دانشجویی
تشکل هایی که وجود داره عموما هرکدوم فعالیت های خاص خودشون و جشن ها و همایش های خودشون رو دارند که شرکت برای عموم آزاد و لذت بخشه
:))

فعالیت و همایش های علمی زیادی برگزار می‌شه که شرکت توشون می‌تونه به مسیری که دارید می‌رید بسیار کمک کنه.

توصیه برای انتخاب دانشگاه
در کل اینو بگم دوران دانشجویی توی این دانشگاه از مواردیه که عمرا فراموشتون بشه ، همون یه بار داخل شدن به دانشگاه از سردر اصلی (سردر پنجاه تومنی یا پنج هزارتومنی دانشگاه تهران) کافیه برای خاطره شدن... :)
امیدوارم حرفام مفید بوده باشه براتون ، موفق باشید
.


0