مکان دانشکده
دانشگاه خوارزمی تهران جزو دانشگاه هایی هست که در یک منطقه واحد مستقر نیست و از مجموعه واحدهای پراکنده در سطح تهران تشکیل می شود. دانشکده مدیریت خوارزمی تهران در خیابان سمیه مابین شهید سپهبد قرنی و شهید نجات الهی است و از ۲ ساختمان کنار هم تشکیل می شود(البته نه دقیقا کنار هم، بلکه به اندازه دو ساختمان و یک کوچه باریک با هم فاصله دارند).

تردد به دانشکده
برای رفتن به این دانشکده می توانید از مترو یا بی ار تی استفاده کنید و باید به ایستگاه میدان فردوسی مراجعه شود.

درباره دانشکده
در حال حاضر دانشکده مدیریت و حسابداری برای دوره لیسانس و ارشد همین دو ساختمان هستند، سال ۹۶ که من وارد این دانشکده شدم فقط برای دانشجویان ارشد بود اما از سال بعد دانشجویان لیسانس نیز به این دانشکده منتقل شدند که البته گنجایش و ظرفیت آن را داشت.

همه کلاس ها دارای پنجره و تهویه هستند اما فضای کلی ساختمان ها تهویه ندارد و این موضوع در فصل های گرم کمی آزار دهنده هست.
یکی از خوبی های دانشکده داشتن سلف جدا در خود ساختمان هست و در کنار آن بوفه کاملی قرار دارد که اکثر نیازهای دانشجویان را برطرف می سازند.
از دیگر امکانات دانشکده کلاس های مجهز به کامپیوتر و پروژکتور هست.

ارتباطات دانشجویان
جو بسیار دوستانه و محترمانه ای در تمامی ارتباطات حراست، مسئولین، اساتید و دانشجویان برقرار است.

شاید اصلی ترین کمبود این دانشکده نداشتن حس واقعی یک واحد دانشگاهیست که بیشتر بخاطر نداشتن فضای باز اختصاصی در اطراف آن و مراکز فرهنگی و رفاهی هست و صرفا دانشکده ها برای انتقال دانش ساخته شدند و به آدم حس رفتن به محل کار را می دهد تا یک واحد دانشگاهی.

درباره استادان
هیئت علمی و اساتید مدیریت صنعتی و فناوری اطلاعات از درجه علمی خوبی برخوردارند و خط مشی آنها بهتر شدن مستمر است و این کار را با گرفتن اساتید قوی انجام می دهند. اساتید در مباحث خود بروز هستند و مطالب را خیلی خوب می توانند به دانشجو انتقال دهند و نکته مهمتر اینکه در اکثر درس های ارشد حداقل یک نرم افزار در طول ترم تدریس می شود.

فعالیت‌های دانشجویی
یکی دیگر از کمبود های دانشکده نداشتن انجمن علمی مختص رشته ها هست که می توانست در راستای فعالیت های جانبی علمی و آموزشی بهتر و آشنایی بیشتر دانشجوها با هم کمک شایانی باشد.

توصیه برای انتخاب رشته
توصیه من به دانشجویان اینکه مطمئن باشید اساتید این دانشکده بسیار دل سوز دانشجو هستند، پس حرف ها و راهنمایی های آنها را بشنوید و به توصیه های اساتید عمل کنید و به سمت موفقیت حرکت کنید.


0