دانشجوی دکتری مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی اصفهان هستم. دوران دبیرستان، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری خود را در سال های 89، 93، 97 و 99 در دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز کردم. رتبه 1 کنکور کارشناسی ارشد سال 97 و همچنین رتبه 1 کنکور دکتری تخصصی سال 99 بوده ام.

جو دانشکده

  از بدو ورود به دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی اصفهان جو علمی دانشکده مرا ترغیب به ادامه به تحصیلات در این دانشکده برای مقاطع بالاتر کرد.

ارتباط دانشجویان و استادان

  در این دانشکده اساتید معمولا همیشه در دفتر خود حاضر بوده و تمام وقت حاضر به پاسخ گویی به دانشجویان خصوصا دانشجویان تحصیلات تکمیلی هستند.

محل برگزاری کلاس ها

  کلیه کلاس ها و آزمایشگاه های تخصصی در دانشکده برگزار می گردد. تعدادی از کارگاه ها در خارج از دانشکده و تعدادی در دانشکده برگزار می گردد که از نظر مسافت فاصله زیادی با دانشکده ندارند.

امکانات دانشکده

  دانشکده از نظر امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی در حد متوسط رو به بالاست و در صورتی که تجهیزات موجود پاسخ گوی نیاز پروژه های دانشجویی نباشد با مراجعه به دیگر دانشکده ها و یا شهرک علمی تحقیقاتی دانشگاه در اغلب موارد می توان نیاز های موجود را رفع کرد.

  این دانشکده در سال های اخیر تلاشی در جهت ارتباط بیشتر با صنعت برای آشنایی دانشجویان با محیط صنعتی و راحتی کار بعد از فارغ التحصیلی انجام داده است، اما به نظر من هنوز هم بایستی تلاش های زیادی برای کمبود مهارت های کافی دانشجویان در محیط های صنعتی و شناخت بیشتر مهارت های لازم، شود.

فعالیت های جنبی دانشجویی و تشکل ها

  در سال های اخیر فعالیت های انجمن علمی دانشجویی این دانشکده به حدی بوده است که توانسته عنوان بهترین انجمن علمی را به خود تخصیص دهد؛ من طی 8 سال تحصیل در این دانشکده شاهد افزایش فعالیت های علمی و تفریحی جانبی دانشجویان در دانشکده بوده ام و به نظرم این یک دستاورد و پیشرفت خیلی خوب است.

استادان رشته

  اساتید این دانشکده از اساتید به نام و مجرب ایران هستند به گونه ای که برای آزمون های تحصیلات تکمیلی دانشجو نیازی به خواندن کتاب های متفرقه ندارد و اساتید با تجربه و مهارت بالای تدریس تمامی منابع کنکوری را در کلاس تدریس می کنند. من پروژه کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را با آقای دکتر حسین ایزدان رییس دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی اصفهان که مدرک دکتری خود را از دانشگاهی در انگلیس دریافت کردند گذرانده ام. همچنین هم اکنون پروژه ی دکتری خود را تحت نظارت و حمایت این استاد گرانقدر انجام می دهم.

  از دیگر اساتید به نام این دانشکده که در گرایش تکنولوژی فعالیت دارند آقای دکتر محمد ذره بینی و آقای دکتر حسین حسنی هستند که به شخصه شاهد حمایت های بی دریغ و همه جانبه از طرف ایشان برای دانشجویان خود و دیگر دانشجویان این دانشکده بوده ام و از اینکه در زمانی که این اساتید در این دانشکده تدریس می کنند توانسته ام از علم بالای ایشان بهره مند شوم بسی خرسندم.

   به طور کلی می توان گفت یکی از مهم ترین مزایای این دانشکده، جو خوب اغلب اساتید و پاسخ گویی به دانشجویان بوده به طوریکه دانشجو از نظر علمی و روانی حمایت اساتید را کاملا داراست.


2