من از سال ۹۷ دانشجوی مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی اصفهانم و در حال تحصیل در مقطع کارشناسیم.

خوابگاه

  چون غیر بومی بودم باید خوابگاه می‌گرفتم و ازهمون ابتدا با خوابگاه دانشگاه به طور کامل آشنا شدم.
به طور کلی خوابگاه از امکانات خوبی مثل سالن TV، نماز خانه، سایت، باشگاه، انبار و... برخورداره.

امکانات دانشگاه

  دانشگاه به طور کلی امکانات خوبی داره و چون فاصله دانشگاه تا شهر زیاده سعی بر آن بوده که دانشگاه رو به صورت یک شهرک ساختن که چندتا رستوران و فست فود و کافه و هایپرمارکت در سطح دانشگاه وجود داره

تردد به دانشگاه

  رفت و آمد داخل دانشگاه با اتوبوس و آژانس (دو آژانس در دانشگاه وجود دارد یکی نزدیک به در جنوبی و یکی رو به روی نقلیه) و به صورت پیاده روی انجام میشه.

موقعیت جغرافیایی دانشگاه

   دانشگاه بالای خمینی شهر قرار داره و از دانشگاه تا شهر اصفهان با اتوبوس حدود ۳۰-۴۵ دقیقه  راه هست. 

محل برگزاری کلاس ها

  محل برگزاری کلاس ها یا داخل دانشکده هاست و یا داخل تالار ها که وقتی اونجا میرید ، اون اوایل یکم پیدا کردن جاهای مختلف براتون سخته چون دانشگاه خیلی بزرگه و بهتره که از گوگل مپ یا بچه ها راهنمایی بگیرید تا مسیرتون رو بهتر پیدا کنید

ارتباط با مردم شهر و مسئولین دانشگاه

  همه جای جهان آدم خوب وجود داره همه جای جهان هم آدم بد وجود داره. بعضی از مردم و بعضی از مسوولان ممکنه گاهی کمی شیطنت داشته باشن و تا حرف میزنید و میبینن که اصفهانی نیستید و لهجه ندارید ممکنه کمی در کارتون تعلل کنند ، که البته برعکس این مورد هم اتفاق میفته و طبق تجربه خودم یکی از مسولان در آموزش کل هست که با تمام وجودش به بچه ها تو انجام دادن کاراشون کمک میکنه. درکل همه جور آدم داخل دانشگاه و شهر هستن و شما اونجا باید حواستون به همه چی باشه مثل بقیه دانشگاه های دیگه که وقتی از شهرتون میرید اونجا ممکنه براتون سخت بگذره گاهی.

امکانات علمی

  دانشگاه از نظر علمی امکانات خیلی خوبی داره و این امکانات شامل انواع آزمایشگاه ها و کارگاه ها و انواع کلاس های آموزشی نرم افزاری و ... میشه.

امکانات رفاهی – تفریحی

  امکانات تفریحی دانشگاه خیلی زیاد نیست. همونطور که گفتم داخل خوابگاه ها باشگاه هست. داخل محوطه خوابگاه صدف در فصل بهار دوچرخه های سرویس شده قرار داده میشه برای بچه ها. یا یک بازارچه ای به نام بازارچه پردیس کنار کتابخانه مرکزی وجود داره که این بازارچه پردیس از کافه و فست فودی و عینک فروشی و ... تشکیل شده و عصرها بچه ها ی زیادی بعد کلاس ها میرن اونجا.

تشکل ها و فعالیت های جنبی دانشجویی

  کانون های فرهنگی که واقعا به نظر من قلب دانشگاهه و بهترین جای دانشگاهه و واقعا میتونه باعث بشه حال آدم خوب بشه.

توصیه برای انتخاب دانشگاه

  توصیه بنده به اون دسته از عزیزانی که قصد تحصیل در این دانشگاه رو دارند اینه که حتما در کنار درس به فعالیت های ورزشی و تفریحی بپردازند چون متاسفانه دانشگاه جو خیلی خشکی داره که اگر شخص در کنار تحصیل به ورزش و فعالیت های فرهنگی نپردازه افسردگی میگیره و این خیلی بده چون در اون صورت در اومدن از اون چاله یا چاه افسردگی که آدم گرفتارش میشه خیلی کار سختی میشه. امیدوارم همیشه موفق باشید و ممنونم که وقت گذاشتید و خوندید.


0