سلام دوستان. روزتون بخیر. ""دانشجوی گرامی؛ امکان صدور کارت رایگان بین‌المللی دانشجویی برای شما فعال شده است. مرحله فعلی: ارسال اطلاعات به بانک."" این پیام برا من بیشتر از یک هفته هست که ثابت مونده، هیچ پیامی هم از طرف سازمان نیومده. به طور میانگین چه مدت زمان انتظار هست؟

جناب آقای نیکخواه، عضو محترم سازمان خواهشمند است موارد اینچنینی را از طریق تیکت پشتیبانی مطرح نمایید تا همکاران با بررسی پروفایل شما، پاسخ دهند. اما به دلیل اینکه پرسش شما ممکن است برای سایرین هم مطرح باشد، به اطلاع می‌رساند پس از ارسال اطلاعات به بانک، بانک نسبت به بارگذاری اولیه اطلاعات دانشجویان در اپلیکیشن گردش پی اقدام می‌کند تا زمانی که شما اپلیکیشن را جهت افتتاح حساب نصب می‌کنید، به صورت ویژه، گزینه «افتتاح حساب دانشجویی بین‌المللی» به شما نمایش داده شود. لذا به محض اینکه بانک نسبت به ارائه تائیدیه به سازمان اقدام کند، از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد تا نسبت به افتتاح حساب مجازی در بانک اقدام نمایید و پس از آن نیز، کارت بین‌المللی دانشجویی و بانکی شما صادر و ارسال خواهد شد.


7

سلام/دیروز بود که از طرف سازمان پیام دادن که برم گردش پی را نصب کنم/حدودا یک هفته نیم طول کشید/ولی نکته مهم برای گردش پی این هست که باید حتما کارت ملی داشته باشید/قدیم وجدیدش فرقی نداره.اگر کارت ملیتون هنوز به دستتون نرسیده باید به صورت حضوری به شعب بانک گردشگری مراجعه کنید. قراره فردا مراجعه کنم ببینم چی میشه


2