قوانین استفاده از سامانه بین المللی دانشگاهیان

قوانین استفاده از سامانه بین المللی دانشگاهیان

با سلام و احترام خدمت کلیه کاربران گرامی

استفاده از سامانه دانشگاهیان رایگان می‌باشد، ولی کارت عضویت سازمان هزینه دارد. هزینه کارت بستگی به پارامترهای زیادی دارد و  در زمان جشنواره  و یا کمپین‌های خاص در کمترین میزان خود قرار خواهد گرفت و ممکن است در زمان‌های متفاوت  ، قیمت متفاوتی داشته باشد ولی هیچگاه از قیمت جهانی مشخص شده بیشتر نخواهد بود.

 

بسیاری از محتوای این سایت توسط خود شما عزیزان آماده می شود. پس بهتر است با قوانین ارتباط در جامعه مجازی سازمان بیشتر آشنا شویم.

قوانین بسیار ساده و ابتدایی هستند. قانون اول رعایت ادب و احترام متقابل نسبت به همه ی اعضای سازمان می باشد.

ارسال تجربیات کاربران محدود می باشد، متاسفانه تعداد اندکی از کاربران هدف از شرکت در این بخش را در کسب امتیاز گذاشته اند. بهتر است رویکرد ما قرار دادن تجربیات خود در اختیار دیگران باشد ، امتیاز تنها تشویق کوچکی به نوشته های شما عزیزان می باشد.

پس لطفا هدف از ارسال تجربیات و پاسخ سوالات کسب امتیاز نباشد، متن نوشته دیگران را کپی و ارسال نکنید.

در صورتی که سوالی داشتید از بخش پشتیبانی سایت اقدام کنید ، در سریع ترین زمان پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

بخش بیمه تامین اجتماعی یکی از شلوغ ترین بخش های سایت می باشد و تاخیر ها بدلیل طی شدن روند اداری می باشد. ، لذا برای برقراری بیمه  صبور باشید.

 

برای استفاده از بخش شبکه اجتماعی ،  دانشنامه ،  نظرسنجی  و کلیه‌ی بخش‌های کاربرمحور،  رعایت قوانین الزامی است. و مسئولیت کلیه‌ی فعالیت‌ها برعهده کاربر خواهد بود.

در صورتی که در هرکدام از  بخش‌های کاربر محور سامانه مانند  ( شبکه‌اجتماعی، نظرسنجی، تجربیات، نقد دانشگاه ها ، پسندیدن  [لایک] یا نپسندیدن [dislike] مطالب دیگران ، دانشنامه و  ... ) شرکت کنید، پروفایل شما توسط دیگر کاربران قابل مشاهده خواهد بود و شما هم می‌توانید پروفایل دیگر کاربران را مشاهده نمایید. و مشخصات ، عکس و صفحه شما در گوگل ایندکس می شود. و سازمان مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

در صورتی که پروفایل شما به صورت عمومی باشد . در روز تولدتان توسط دیگر کاربران پیام تبریک  و  امتیاز هدیه از طرف دیگر کاربران دریافت خواهید کرد. 

با کاربرانی که تنها به منزله کسب امتیاز، اقدام به  ارسال پاسخ بی‌رویه و تعداد زیاد در دانشنامه می‌کنند به صورت جدی برخورد خواهد شد.

 

بدیهی است استفاده از این بخش‌ها به منزله قبول قوانین می‌باشد.

 

با تشکر از شما عزیزان

 

4 سال پیش