درباره جو دانشکده
دانشکده جو خوبی دارد، به‌خصوص دانشجویان کارشناسی که بسیار گرم و صمیمی‌اند و هرچه مقطع تحصیلی و سن بالاتر رود به تبع روحیه دانشجویان تغییر می‌کند، اما باز هم ارتباط خوب و محترمانه‌ای بین دانشجویان وجود دارد. رابطه اساتید با دانشجویان هم گرم و صمیمی و محترمانه است و باعث افزایش روحیه و تلاش و تشویق دانشجویان در رسیدن به اهداف بزرگ زندگی‌شان می‌شود. بگذریم از اینکه در هر موقعیت و مکانی افرادی با ساز مخالف وجود دارند و دانشگاه هم از این قضیه مستثنا نیست.

اکثر کلاس‌ها در ساختمان شیلات و محیط زیست و تعدادی در طبقات پایین ساختمان آموزش برگزار می‌گردد. کیفیت کلاس‌ها در حد بالایی است، اما از لحاظ امکانات آزمایشگاهی کمی ضعف وجود دارد.

نیاز دانشکده
کمبود دانشکده به امکانات کم ازمایشگاهی و توجه کمتر به بخش آزمایشگاه برمی‌گردد.

تشکل‌ها
تشکل‌های دانشجویی به خصوص بسیج دانشجویی دانشگاه فعالیت و وضعیت مطلوبی دارد.

درباره استادان
از اساتید مهم دانشکده می‌توان به دکتر امیری اشاره کرد که از بنیان‌گذاران این رشته بوده و با فعالیت‌های خوبشان این رشته را سرپا نگه داشته‌اند.

توصیه برای انتخاب رشته
توصیه بنده به دانش‌آموزان این است که قبل از هرچیزی به علاقه خود فکر‌ کرده و سپس رشته دانشگاهی خود را انتخاب کنند. تحصیل در رشته‌ای بدون داشتن علاقه، کاری مشکل بوده و باعث از دست رفتن روحیه و استعداد فرد در موقعیت مناسب می‌شود و برای کشور نیز تبعات منفی در برخواهد داشت. پس اول تحقیق و بعد کشف علاقه و استعداد.


0