Loading...

آیا می دانید باید در سایت isic.org ثبت نام کنید و عکس و مشخصات خود را کامل کنید به منظور تایید اصالت کارت؟

برای این جانب سوال بود کارت دانشجویی ارسالی توسط سازمان، چه فوایدی دارد و اگر مثلا در ایران یا در کشور خارجی ، کارت شناسایی را به مرکز یا شخصی نشان دادیم ، چگونه اثبات کنیم که این کارت جعلی نیست و به قول معروف تایید اصالت آن به طور آنلاین چه راهی دارد؟

خلاصه این که با مطالعه سایت که مرکز آن در اروپا می باشد ، متوجه شدم که در پایین سایت قسمتی دارد برای دانلود اپلیکیشن و آن را روی موبایل نصب کردم. در ادامه ، شماره کارت و نیز اسمی که روی کارت نوشته شده است را به همان شکل وارد کردم و نتیجه این شد که تایید کرد که این شماره و اسم اصالت دارد. . در اینجا ثبت نام با همان ایمیلی که داده بودم انجام شد و یک پسورد برای پنل مربوط به کارتم تعریف کردم و پیام ثبت نام داده شد.سپس در قسمت پروفایل موبایل را با کد ایران وارد کردم. سپس لینکی که در ایمیل بود را تایید کردم. شایان ذکر است که در هریک از این مراحل ، پس از تایید بازهم دسترسی به خدمات سایت را محدود و تعلیق می کرد تا مرحله بعدی را انجام بدهم. در این جا بود که نیاز به بارگزاری عکس بود. هرعکسی که بارگزاری کردم رد کرد . لذا به راهنمای سایت مراجعه کردم و متوجه شدم که عکس باید عکس پاسپورتی باشد که یک عکس ۶در۴بود. بازهم قبول نکرد تا این که متوجه شدم زمینه عکس باید سفید یا آبی باشد. و همان عکس کارت باشد. لذا زمینه عکس را حذف و زمینه آبی را انتخاب کردم که این عکس را قبول کرد. نتیجه این شد که پروفایل کاملا تایید شد و با ورود به پنل (با ایمیل و پسوردی که تعریف کرده بودم) عکس پشت و روی کارت با مشخصات کامل و هولوگرام های رونده ظاهر می شود و کلمه ی (valid) و معتبر بودن کارت ، روی گوشی نشان داده می شود که اصالت کارت را به این شکل در سایت جهانی می توانیم به هرکسی نشان بدهیم. تجربه خوبی بود و برای استفاده دوستان قرار دادم. امیدوارم گام به گام این کار را انجام بدهید و از این قابلیت لذت ببرید.


9

ممنون از اطلاعات ارزشمند تان


2

سپاس فراوان


1

عزیزان اگر در مراجل دچار مشکل شدید می تونم راهنمایی کنم . حتما اطلاع بدید چون خودم حدود ۲ساعت برای مطالعه سایت و نیز در مراحل ثبت نام درگیر بودم و مواجه با خطا می شدم.


2

ممنون از اشتراك گذاري


2

امیدوارم از مشاهده ی کارتتون به شکل آنلاین ، لذت ببرید. اززحمات مسوولین سامانه هم ممنونم.


1

مرسی این کارشما باعث شد که یکی از دوستانم که خیلی تمایل به ثبت نام نداشت، ثبت نام انجام دادن و نگران نیستن


1

سلام بله بنده در سالهای قبل انجام داده ام و هرساله شماره کارت دانشجویی جدید را بارگذاری میکنم ضمنأ کارت بین‌المللی دانشجویی را بصورت آنلاین مشاهده میکنم و نیازی نیست که همیشه شما کارت تان همراه تان باشد


2

از راهنمایی ارزشمندتان سپاسگزارم


2

سلام ، چجوری میتونم برای طی کردن این پروسه ازتون راهنمایی بگیرم؟


2

دوستان عزیزی جزییات کار رو خواستند من گام به گام می نویسم. امیدوارم مفید باشه : ابتدا در پایین سایت isic.org اپلیکیشن مربوط به موبایل تون را نصب می کنین: این عبارت پایین سایت هست: ------------------ Instant student verification Download the ISIC global app and sign up for an ISIC virtual ID to prove your student status in an instant and explore discounts on the go! For more information please visit the ISIC global app demo page. ------------------------- پس از نصب، از طریق موبایلتون آیکون مربوط به isic رو می زنین و صفحه ای باز می شه که باید گزینه ی sign up رو بزنین تا یک صفحه باز بشه که بالاش نوشته card validity check که یک عکس کارت با عکس، شبیه کارت خودتون رو نشون می ده. در قسمت وسط صفحه نوشته : Name written on card در اینجا دقیقا مطابق کارت تون ابتدا نام خانوادگی با همون حروف کوچک و بزرگ و سپس کاما و هر چیزی که هست رو عینا تایپ می کنین. سپس در پایینش نوشته ISIC card number که در این جا عینا سریال کارت تون رو با همون حروف و اعداد می زنین و سپس تکمه ی Check در پایین این قسمت رو میزنین و سپس مراحل تعریف ایمیلی که در سامانه دادید و تعریف پسورد و ....رو انجام می دید بعد از اون نوبت این هست که از طریق لینکی که به ایمیلتون رفته وریفای رو انجام بدید و با همون ایمیل و پسورد وارد اپلیکیش بشین و لاگین کنین. در اینجا باز هم اجازه نمی ده و باید عکس پاسپورتی در پنل تون بفرستین . که بهتره پس زمینه اش آبی یا سفید باشه و در عکس به روبرو هم نگاه کرده باشین.


3