معرفی منبع برای پروژه مرمتی

باسلام به همه ی دوستان

من درحال نگارش پروژه مرمتی دانشگاه هستم و نیاز به منبع موثق وبهتری برای مطالعات دارم

به خصوص در زمینه آسیب های وارده ازگذشته تا به حال. در اینترنت مطالبی پیدا نکردم. کتاب مرتبطی هم نبود

چند منبع معرفی میکنید لطفا؟

تحقیق پژوهش

با سلام. بعنوان مرجع اولیه میتوانید از ارزیابی پرسشنامه ای آریا برای ارزابی لرزه بری استفاده کرد و سپس از مباحث مقاوم سازی استفاده کرد

1

پایان نامه های رشته مرمت خیلی کاربردی هستند برای جواب پرسش شما چندتاشون رو که نگاه میکردم

1

onlineword.ir از این سایت میتونید استفاده کنید و به نظرم از اساتید خود پرس و جو کنید تا کتاب در این زمینه به شما معرفی کنند و البته دوره مقاله نویسی isic قسمت پیدا کردن منایع نیز بهتون کمک خواهد کرد.

0

onlineword.ir از این سایت میتونید استفاده کنید و به نظرم از اساتید خود پرس و جو کنید تا کتاب در این زمینه به شما معرفی کنند و البته دوره مقاله نویسی isic قسمت پیدا کردن منایع نیز بهتون کمک خواهد کرد.

0

0

با سلام از پایان نامه ها مقاله های معتبر خارجی مجلات خارجی در اصل بسیار کمک کننده هست سامانه ایرانداک استفاده کنید .

همینطور یه سری کتاب مخصوص این رشته هستن میتونید استفاده بکنید

0
برای ارسال پاسخ شوید.