ادیت پایان‌نامه

سلام دوستان

من پایان‌نامم نیاز به ویرایش داره، میخواستم  بفرستمش به کسی که صفحه آراییش رو انجام بده، مثلا اعداد رو فارسی کنه و اینجور چیزا (هر کاری کردم اعداد فهرست فارسی نشد، یکی در میون فارسی میشه)
ممنون میشم اگه جایی رو میشناسین که اینکارو انجام میدن و کیفیت کارشون خوبه معرفی کنید. 

با تشکر

پایان نامه راهنمایی پایان نامه

سلام پیام جان. اگه زنجان هستی برو پیام نور زنجان روبروش یه مغازه به اسم هیراد هستش. یه مغازه که نسبت به مغازه های اطراف خیلی بزرگتره. اسم طرف جواد جباریه. دو تا خانوم هم برای ایشون کار میکنن. اگه جواد جباری اونجا بود بگو از طرف من اومدی همه کارای مربوط به صفحه آرایی رو انجام میدن.

0

سلام فارسی کردن اعداد بستگی به تنظیمات کامپیوتر شما دارد. قسمت setitng  بروید در قسمت languag  فارسی  (persain) را انتخاب و ذخیره کنید.در زمان تایپ هم باید فارسی باشد. البته بسته به ویندوز شما کارهایی باید انجام دهید  گاها نیاز به راه امدازی مجدد دارد. شاید متن word هم نیاز به بررسی داشته باشد ......صفحه آرایی نیاز به تنظیماتی دارد . به قسمت تنظیمات ورد بروید . برای اینکار :

در ورد 2010 و نسخه های جدیدتر روی نوار File  کلیک کنید و از منوی سمت چپ Options را انتخاب کنید.

در ورد 2007 روی آیکون گرد آفیس در سمت بالا چپ کلیک کنید و از منوی باز شده از پایین منو دکمه Options را انتخاب کنید  در ورد 2003 از منوی بالا Options < Tools  را انتخاب کنید......

ضمنا  در اختیار گذاشتن متن پایان نامه ممکن است موجب سوء استفاده شود. به نظرم بهتر است خودتان انجام دهید. 

0

با سلام؛

به آی دی تلگرام زیر پیام بدید، براتون انجام میدن:

@Sarayeadmin

0

فکر می کنم برای انجام کارهای پایان نامه از ویدیوهای آموزشی که در فضای مجازی به صورت رایگان هست استفاده کنید، امن تر باشه. چون در اختیار گذاشتن پایان نامه به دیگران ممکنه موجب استفاده نادرست آن ها از مطالب شما بشه.

0
برای ارسال پاسخ شوید.